• Krúžky

• Anglický krúžok

V druhej polovici októbra v našej MŠ odštartoval krúžok anglický jazyk pre deti predškolského veku. V 1. polroku detičky získavali pozitívny postoj a kladný vzťah k cudziemu jazyku. Hravou formou - prostredníctvom hier, spevu, tanca, dramatizácie sa naučili pozdraviť, predstaviť sa, oboznámili sa so základnými otázkami ako napr. Ako sa máš? Ako sa voláš? Čo je to? Ďalej si osvojili základné slovíčka z oblastí ako sú farby, emócie, zelenina, Vianoce, zima, zimné športy, počasie, zimné oblečenie, geometrické tvary. Ďakujem všetkým rodičom za prejavenú dôveru, spoluprácu pri opakovaní slovnej zásoby detí a podpore pozitívneho postoja k cudziemu jazyku u svojich ratolestí. Teším sa na ďalšie aktivity plné zábavy, smiechu, prekvapení a taktiež na otvorenú hodinu pre Vás -rodičov, ktorú plánujeme v 2. polroku šk. roku2023/2024.

Ivana Špiláková Mikulová animátorka krúžku AJ.